KazaloCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava
si že slišal za čudovit jezikovni kamp na katerega prideš le na tri možne načine? z zajetno denarnico in vplivno družino? z posebnimi dosežki na področju jezikov? ali po sreči, če si izžreban izmed tisoč prijavljenih z enostavno vpisnico? očitno ti je na nek način uspelo in si sedaj tu. registriraj se z imenom in priimkom v lowercast - malih črkah in se nam pridruži sredi zasnežene sibirije kot domačin, študent ali član osebja!

forum je cenzuriran, spodnja meja besed pa znaša 450 besed!
oblačno, sneži, -8°C
november 2012

no one at the moment!
zasnova foruma je last administratork. sidebar, header, navigation in nekatere slike foruma narejene s strani irene sokolowskive. opisi in prispevki so avtorsko delo članov in jih je brez njihovega dovoljenja kaznivo jemati, ponarejati, kopirati, itd. forum gostuje na forumotionu. nekatere slike s strani deviantarta!

Share | 

lightwood, rebecca noelle

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
becca lightwood

Število prispevkov : 41
Kraj : charlotte, north carolina
usa

ObjavljaNaslov sporočila: lightwood, rebecca noelle   Tor Jun 26, 2012 2:21 am

rebecca noelle lightwood

"so we search the sky for any flashing signs,
    we’ve gone too far beyond the border, it’s just you and I.
    and if this is the end it’s the best place I’ve ever been.
    it feels so good to just get lost sometimes."

[Only admins are allowed to see this image]
    once upon a time i was a snow white too you know

FULL NAME rebecca noelle lightwood,
    GENDER babe.
    NICKNAMES becca, becks, becky.
    AGE 9teen.
    HOMETOWN, STATE charlotte, north carolina (usa).
    GROUP participants
    POSTGRADUATE/JOB student of art.
    SEXUALITY hetero.
    PLAYED BY adorable lucy hale.

--------------------
    HI I'M BECCA AND THIS IS ME:
    priznam. življenje je zame igra. predstava. od malih nog sem dobila vse postreženo na srebrnem pladnju in moje otroštvo je bilo postlano z rožicami, zaznamovano z vožnjami na vrtiljaku, sladkorno peno in peki muffinov skupaj z mojo varuško. če sem si nečesa želela, je bilo dovolj, da sem samo tlesknila s prstom. hitro sem ugotovila, da mi oče ustreže v vseh željah in bila bi neumna, če tega ne bi izkoristila s polno paro. mama je umrla malo po mojem rojstvu, nekaj časa so mi govorili, da je bila bolna, vendar sem slučajno izvedela resnica, ko sem bila dovolj stara. trpela je za poporodno depresijo in storila samomor. na prvem mestu sem bila povsem besna, ker mi je oče šestnajst let prikrival nekaj tako pomembnega, nato pa sem ugotovila, da mi je pravzaprav vseeno. stara sem bila leto dni in na to žensko nimam nobenega spomina. da, morda me je rodila, vendar spomnim se samo prvega čofotanja v vodi v družbi očeta in kako me pospremil v vrtec, ko sem dopolnila štiri leta. ves čas sva bila samo midva – jaz in oče. veliko časa je preždel v svoji odvetniški pisarni, vendar se je vedno potrudil, da je bil ob desetih zvečer doma in mi zaželel lahko noč. nikoli si ni poiskal nove žene, nikoli ni zahajal ven z drugimi ženskami. enkrat sem ga vprašala, zakaj ne bi poskusil znova, mislim, da sem rekla, da si zasluži srečo. potem pa sem za odgovor dobila zgodbo o njem in moji mami ter o resnični ljubezni – mislim, da sem imela trinajst let. in takrat sem si v glavo vbila, da hočem to tudi jaz. pravo ljubezen, ki ti v enem hipu spodnese tla pod nogami, pretrese tvoj cel svet, oteži dihanja, povzroči salve trebuha, ki ti ne priznaša ne s srečo in ne z bolečino. niti ne skrivam dejstva, da sem brezupni romantik. ne sramujem se tega, da čakam nekega princa na belem konju. se pa stvari zapletejo, ker na vsakemu potencialnemu kandidatu sčasoma najdem malo morje napak ali pa se naveličam v trenutku, ko oseba postane dostopna. tako se raje mečem za ljudmi, ki me nočejo, ki so zame prepovedani in ki me bodo garantirano prizadeli. zakaj to počnem? ne vem. morda ker vem, da nimam možnosti in mi bo prizanešena večja bolečina kot je direkten zlom srca, ker tako ali tako nikoli ne bodo imeli priložnosti, da bi mi ga zlomili. ali pa zato, ker si s tem dokazujem, da se splača čakati in čakati. stara sem osemnajst let in moje izkušnje so strahotno omejene na dva katastrofalna poljubčk. *se skrije za drevo*... še kakšno leto dni nazaj so mi vsi pripisali nekaj let manj in navadila sem se tega, da mi vsi gledajo kot mlajšo sestrico ali prijateljico. res me ne moti. hm, sicer imam malce preveč burno domišljijo, o čemer so me prisrčno obvestili že v zgodnjih letih šolanja, ko so mi laži ena za drugo hitro švigale z jezika. in kadar se moja domišljija združi še s pretiranim entuziazmom in ambicioznostjo... recimo, da se večkrat znajdem v kočljivih situacijah, na katere nikakor nisem ciljala. potem se skušam izmotati ven in začuda se mi vedno posreči. študiram umetnost s poudarkom na slikanju. ko sem bila mlajša sem od očeta izprosila kanvas, platno in barve. kot vedno je ugodil tudi tej moji muhi, le da se je izkazalo, da ni samo neka začasna kaprica. slikanje je postalo del mene do te mere, da sem večkrat oblečena v očetove stare srajice, ki so zapacane z barvami. večkrat se kakšna barva znajde tudi na mojih laseh ali sredi obraza. nisem ravno organiziran človek, še manj pa zbran in osredotočen. sem presneto zmedena, brez orientacije, misli mi stalno begajo v vse možne stvari, redkokdaj povsem utihnem ali stojim na miru. naj nadaljujem? sem katastrofa na dveh nogah. zmedena in zasanjana katastrofa. vem ja, ni preveč dobra kombinacija.
    --------------------
    YOUR NAME sandra.
    HOW OLD ARE YOU 18 years.
    HOW LONG TO YOU ROLEPLAY 7+ years.
    RPG EXAMPLE

Spoiler:

but today i'm only a human with a name

Nazadnje urejal/a becca lightwood Tor Jun 26, 2012 2:37 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
david monroe

Število prispevkov : 56
Kraj : paradise island, caribbean
usa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: lightwood, rebecca noelle   Tor Jun 26, 2012 2:23 am

[Only admins are allowed to see this image]
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

lightwood, rebecca noelle

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1